| Roscataaa a întrebat:

Fundaaa! Merg la majoratul unui baiat peste cateva saptamani si as vrea ceva idei de cadou big grin!

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Vibrator, o sal adore

| aleutu a răspuns:

Poti sa ii cumperi o sticluta de buzunar, eu asa am facut la cel mai bun prieten, iar in ea am pus tzuica...

un tricou personalizat cu : Am 18 ani... Sunt nebun... Iubesc si Nu am Bani!

Un trabuc

un set de gantere

o fata sa ii danseze la bara laughing

o pipa

sau un obiect semnificativ pentru masina

| dede191 a răspuns:

De obicei la maj se pun numai chestii funky XD. Eu am fost la o fata si niste baieti i.o adus o cutie ff mare, si fata tot deschidea si tot deschidea laughing Pana o ajuns la o cutie micutsa si o gasit un lantzisor :d sau am mai vaz undeva o suzeta cu niste botosei ii destul de ok big grin. Sau un tort cu sani laughing,

| zob79 a răspuns:

Sopteste-i la ureche ca vrei sa-i indeplinesti orice dorinta happy