| Emmacvcc a întrebat:

Poate cineva sa-mi recomande niste site-uri cu transport si return gratuit?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Gateshop, super tare, prețuri bune și calitate super la haine, am fost foarte mulțumită de comandă
sinsay
Bine dar astea au livrare gratuită la cumpărături peste 110 respectiv 150

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate ne spui ce să transporte

| Emmacvcc explică (pentru sierra1):

Scuze,am uitat sa precizez in titlu, de haine si incaltaminte

| sierra1 a răspuns:

Cred că ar trebui să cauți MAI INTÂI produsul pe care vrei să ți-l iei și din toate locațiile găsite, le alegi pe cele cu trimitere/retur gratuit

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu transport gratuit sunt multe articole pe www.aliexpress.com
Dar cam greu cu returnarea, si astepti mai mult de o luna pana ajung produsele.