| doarsucre a întrebat:

Pot cumpara pe bonuri de masa de la supermarketuri ca Auchan, Kaufland etc, produse care nu sunt... comestibile, cum ar fi lame de ras sau spuma de ras sau pasta de dinti?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PisyRock a răspuns:

Da, dar nu tigari sau aparate electronice.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De Auchan nu stiu(nu am in oras) dar de Kaufland si Carrefourr stiu sigur ca se poate.Cumpar si eu altele decat alimentare cu bonuri.

| 0rlando a răspuns:

Nu toate magazinele acceptă bonuri pentru produse care nu sunt alimentare, dar de cele mai multe ori nu zic nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara orice cu bonurile de masa.

| alin334 a răspuns:

Doar alimentehappy

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Da poti

| akaleesh20 a răspuns:

Sigur ca da! poti cumpara orice in afara de bautura si tigari! big grin funda?

| linsey a răspuns:

Nu nu poti deoarece sunt bonuri de masa poti cumpara doar alimentebig grin(depinde de magazin)

| ღAngelღ a răspuns:

Pai... unele supermarketuri nu primesc de ex: Lidl, Real primeste doar unele, Profi primeste orce, Caufland primeste orce, Billa primeste orce, Metro nu primeste nimic, Carefur primeste orce si Penimarket primeste din nou orcelaughing am scris cam mult dar din punctul meu de vedere raspunsul meu e foarte complet laughing Sper ca te-am ajutat, bafta! o fundita plz?puppy dog eyes