| waXonwaXoff a întrebat:

Pot sa cumpar un telefon de la un magazin orange fara sa folosesc vreun punct? doar bani?
si inca o intrebare.Este in stoc la magazinele orange telefonul nokia e5?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

De la magazinele Orange poti achizitiona telefoane si fara sa folosesti puntele Thank You.
In acest moment Nokia E5 nu este disponibil in magazinul online, insa poti verifica disponibilitatea lui daca te adresezi celui mai apropiat magazin Orange.
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

3 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

Bineintele ca da! si nu stiu daca telefonul respectiv este in stoc ar trebui sa fie
success!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti cumpara fara sa folosesti nici un punt si de stoc nu stiu dar depinde de magazin. Funda? big grin

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Da este in stoc, am gasit pe net