| Spider203 a întrebat:

Pot sa plătesc cu paypal-ul chiar dacă nu am un card conectat la el?

2 răspunsuri:
| Cosmin_Ivancencu_1990 a răspuns:

Din pacate nu! Deoarece in momentul cand iti faci cont PayPal iti vor cere si cardul si daca nu atasezi un card de acel cont ei iti limiteaza contul sa nu poti primi bani si nici sa cumperi ceva cu acel cont pana nu atasezi un card! Sper ca te-am ajutat!

| doctorandus a răspuns:

Ba da, poti, daca urci bani pe el (te priveste cum). Dar nu vei putea face abonamente fara card sau cont bancar.