| Alex_5242 a întrebat:

Poti comanda de pe amazon.co.uk in Romania?

Răspuns Câştigător
| bobosf a răspuns:

Ce raspunsuri gresite. Eu nu inteleg de ce dau raspunsuri in necunostinta de cauza. Ba da, poti cumpara! Depinde de produse si companiile care le vand. Eu unul am cumparat de pe amazon.co.uk carti, cd-uri, windows, un XBOX 360 la un pret foarte bun si asa mai departe. Unele poti, altele nu, trebuie doar sa le adaugi in cos si sa vezi ce-ti zice. Mersi de funda anticipat in cazul in care te-a ajutat raspunsul!

| Alex_5242 explică (pentru bobosf):

As vrea sa comand tot un Xbox 360 cu un kinect pentru ca au preturi mai bune decat in Romania. O sa verific daca pot comanda. Ms

| bobosf a răspuns (pentru Alex_5242):

Eu unul am cumparat un Xbox 360 (fara kinect ca nu era aparut) si cu tot cu transport am iesit la un pret super. Sunt compatibile cu cele din Romania, iti va trebui doar un adaptor la mufa de la priza. Un secret, vezi ca pe amazon sunt mai multe firme care vand acelasi produs, Amazon iti alege automat una, in caz ca aia nu trimite in Romania, selecteaza sa cumperi de la alte firme (e posibil ca unele sa aiba o diferenta mica de cateva lire, dar astsa e)

5 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

Cum sa-ti zic, "nu" este un cuvant prea dur, dar nu, nu poti.

| RobertDinu a răspuns:

Salut, ma numesc Robert si sunt stabilit la Londra de cativa ani, din 2007 am inceput sa cumpar produse de pe Amazon pentru userii de pe forumurile computergames si consolegames, comisionul este de 2 lire, preturile sunt mult mai mici in UK, produsele le trimit acasa la tatal meu de unde se ridica de catre voi iar pentru provincie se trimit cu posta sau Fan Curier. ma puteti contacta oricand si pe mail robertdinu yahoo com, O zi buna

| sebicas32 a răspuns:

Mare pacat dar nu