| LifeLines a întrebat:

Poti cumpara de pe itunes cu... lei? Vreau sa cumpar niste muzica de pe itunes dar pe card am lei. Se poate? Am card la BCR.

Răspuns Câştigător
| dann50 a răspuns:

Poti sa iti cumperi muzica. Leii de pe card se vor converti in euro/dolari

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Poti cumpara, se face automat conversia in lei dar nu te-as sfatui sa-ti dai contul pe net, iar plata asta pe net da dependenta, ai mare grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bani multi? Doneaza si mie 400 euro

| dasdsad a răspuns:

De ce sa dai bani pe melodii cand le poti lua free? Ce melodie vrei sa cumperi si poate te ajut.

| ρinkie a răspuns:

Nu poti cumpara itunes cu lei, dar poti transforma leii de pe card in euro si poti plati big grin

| LillyCullen a răspuns:

Eu asa cred ca se poate.Nu prea stiu.Bafta.

| Karla0809 a răspuns:

Da sigur.

| fatainalbastru a răspuns:

Da, se poate cumpara cu orice.