| drkblack09 a întrebat:

Vreau sa cumpar un card paysafecard sa bag intr-un cont pe bet365 sa periez online.Am inteles ca trebuie sa cumperi de la anumite puncte de la paysafecard.Sau pot cumpara de la orice punct unde se poate cumpara un astfel de card?
Eu sunt din Tg-Jiu stiti de unde pot cumpara un astfel de card?

Răspuns Câştigător
| Kore22 a răspuns:

Poti cumpara din magazinele cu semnul galben PayPoint, daca vrei sa-l gasesti pe cel mai apropiat de tine, intra aici si cauta-l: http://ro-ro.paypoint.com/localizare-comerciant

| Celcestietot a răspuns (pentru Kore22):

Daca am mai putin de 18 ani imi da card?

7 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Poti cumpara din Divert, complexul Parang si din Magazin Novaci, Strada eroilor 110.

| drkblack09 explică (pentru Trynda):

Aia nici nu au auzit de paysafecardlaughing

| Trynda a răspuns (pentru drkblack09):

Pai sunt niste tarani inseamna. Du-te la un punct de schimb valutar. Sau vezi ca sunt aparate ZEBRA PAY, Unele negre cu dungi. De acolo cumperi paysafe. Vezi ca are si in unele supermarket-uri mai mari.

| Trynda a răspuns (pentru Trynda):

Au*, nu are.hee hee

| drkblack09 explică (pentru Trynda):

Pe 26-27 ma duc eu sa intreb..inainte am trimis pe cineva...nici la posta nu au auzit.oh go on

| Petrin_Denis_1999 a răspuns:

Am vazut ca mai nou la lidl se gasesc carduri psf in valoare de 5, 10, 50 daca ai lidl pri apropriere incearca acolo