| PinkPopsicle a întrebat:

Poti primi pachete prin posta daca ai 14 ani si buletin? Sau trebuie sa ai peste 18?

Răspuns Câştigător
| ana99girl a răspuns:

Poti primi pachete prin posta ori cati ani ai avea daca ai 14 te duci la posta si il poti lua cu buletinul tau. Daca ai sub 14 ani te duci cu mama ta ca sa dea ea buletinul

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti, important este sa ai un act de identitate. Numai bine!

| ATHOS a răspuns:

Da, poti primi.

| UNfriendLY a răspuns:

Daca ai buletin, da poti

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Da normal ca poti primiwinking

| LauraGush a răspuns:

Eu m-am dus la posta cu mama si aveam cam 13 ani thinking Si a zis aia de acolo ca pot sa iau si cu buletinul mamei da alta data sa pun comanda pe numele ei daca nu am buletin:p. deci da, potiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti primi si daca ai buletin, indiferent cati ani ai, doar sa ai buletin

| Fernanda a răspuns:

Eu cred ca nu este posibil sa primesti pachete daca ai 14 ani trebuie sa ai 18 parerea mea