| Mangustă a întrebat:

Poti sa trimiti prin posta, pachete cu mancare in alta tara?

4 răspunsuri:
| Tauru13 a răspuns:

Posta merge destul de greu si sta in locuri cu variatie de temperaturi care nu fac bine la mancare. Daca bagi mancarea intr-o cutie si o duci la posta s-ar putea sa iti trimita coletul dar pana o sa ajunga in alta tara va fi deja stricat, mucegaiat. Am uitat sa mentionez ca depinde ce mancare. Mancare gatita in niciun caz, poate ceva ciocolata sau niste dulciuri poti.

| LollypopMe a răspuns:

Esti cu capu? nu se poate! logic! pana si un copil de 5 ani stie ca nu se poate!

| LollypopMe a răspuns (pentru LollypopMe):

La acest mesaj ma refeream la mancarea gatita!

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

Cred ca o sa se strice pana o sa ajunga la destintie.hee hee