| Georgiana98 a întrebat:

Pt. cine a cumparat de pe www.okazii.ro in cat timp au venit produsele pentru. ca eu am comandat asta:http://www.okazii.ro/......12-13-ani. html? utm_source=box_homepage_recente&utm_content=Hanorac%20fe te,%20marca%20Generation,%2012-13%20ani&utm_medium=Custo mZone&utm_campaign=CustomZone#to

2 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Daca esti din bucuresti maxim 48 de ore, si restul tarii cel mai mult 5 zile, vanzatorul este de ancredere, bafta

| Marius_5657 a răspuns:

Depinde de la vanzator la vanzator. Daca ti l-a trimis prin Posta Romana va ajunge in 2-3 zile.