| rihannafox a întrebat:

Pt cine se pricepe la situl OKAZII.RO,ce credeti despre produsele acestea?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă dau în vânt după produse de pe net care sunt deja la mâna a doua!
Pa, pa.

| Apache a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu neaparat ...eu de ex imi cumpar jocurile pentru ps3 de pe okazii, si am prins un vanzator serios care imi da jocuri noi noute la jumatate din pretul celor din magazin!
totul tine de cumparator in final!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Apache):

Bună.
Este foarte bine dar dacă te încumeți să faci alte achiziții gen parfumuri, diverse aparate de epilat/ras, aparat de manechiură, etc. ai șanse mari să iei țeapă.
Pa, pa.

| Apache a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Adevarat ...probabil ca nu as comanda niciodata ceva de net in afara de electrocasnice sau diferite aparate electronice...
chestiile mai,,banale,, sa zic asa, de multe ori nu sunt ceea ce par a fii, si sunt de acord cu tine la faza asta

| PinkPanther a răspuns:

Depinde de vanzator. Unele sunt bune altele sunt tepe. Trebuie sa te uiti la ce calificative are fiecare vanzator si ai mai multe sanse sa iti gasesti produsul bun. Eu am cumparat un telefon de pe siteul ala, vanzatorul avea calificative bune, era nou si inca mai functioneaza (l-am cumparat acum 2 ani). Deci se poate.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

.RO zice tot... Pe okazii, sunt romani! Asa ca nu te astepta la prea multe chestii bune.

| Gizăz a răspuns:

Site-ul nu are nicio vină. Conceptul mi se pare super OK mie și nu e vina lor că unii useri trag țepe. Normal ca produsele noi prezintă garanție dar nu toți își permit numai ce e nou.
Recomand site-ul pentru produse care se strică greu sau deloc, ca să nu riști. De exemplu e OK să-ți iei gantere sau alte chestii de genul de acolo. În stare proastă nu prea au cum să fie.

| ZoeyMe a răspuns:

Pai depinde.Sunt unele produse in imagini nou-noute si cand vin sunt intr-o stare destul de proasta.Nu se intampla tot timpul.Nu te-ai gandit de ce sunt atat de ieftine?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt bune, preturile convin. doar o data am gasit un produs aiurea

| Lauragd a răspuns:

Sunt ok, mai ales cartile mai vechi pe care nu le gasesti la librarii.

| Barney a răspuns:

Mi se pare o prostie, de ce nu iti cumperi ce vrei de la magazin direct? macar sti ca sunt noi si bune.