| Muffin123 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum as putea face sa imi creasca parul mai repede va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi de la farmacie ulei de ricin, si te dai la radacina cu el : te tamponezi cu o vata sau rogi pe cineva sa te ajute. Apoi lasi sa se patrunda. De preferat sa nu te speli cu sampon decat a doua zi.

4 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Nu-ti poti forta natura. laughing
Trebuie sa ai rabdare, in primul rand.
Apoi, sa scoti din functiune placa, sa eviti uscatorul de par pe cat mai mult posibil, vopseaua.
Iti poti face masti naturale hidtratante, si bineinteles sa-ti tunzi varfurile regulat.

| Muffin123 explică (pentru facepalmlol):

Eu nu folosesc niciodata placa sau vopseaua.

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Spala-te cu ulei de ricin.

| Dyanita a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ii faci cat mai multe tratamente pentru crestere si sa il feresti de placa.Iar cu timpul va creste.