| Maariiaa97 a întrebat:

Rapid va rog! Vreausa imi iau aparat foto zilele astea si truie sa ma decid dintre doua care imi plac foarte mul (Nikon coolpix s8200 si Nikon coolpix s9300). Ideea e ca 8200 are optiunea de macro mult mai buna, isr 9300 are zoomul mai mare (18x > 14x). Care merita mai mult (e vorba si de pret) si spuneti-mi daca diferenta de zoom e considerabila/mare si in ce consta.

Dau funda, multumeschappy

2 răspunsuri:
| TheSilent a răspuns:

I-ati s8200 deoarece zoom'ul pana la 18x nu e folosit des...iar pana la 14x e de ajuns.
Acum nu stiu care e mai scump dar eu zic sa-ti iei s8200winking

| dericku7 a răspuns:

Salut, asta e cel mai bun: http://bit.ly/QkL9u5 Mergi cu incredere pe acest model si cumparal de la emag.ro cel mai serios magazin online