| Maariiaa97 a întrebat:

Rapid va rog! Vreau sa imi iau aparat foto zilele astea si trebuie sa ma decid dintre doua care imi plac foarte mult (Nikon coolpix s8200 si Nikon coolpix s9300). Ideea e ca 8200 are optiunea de macro mult mai buna, iar 9300 are zoomul mai mare (18x > 14x). Care merita mai mult (e vorba si de pret) si spuneti-mi daca diferenta de zoom e considerabila/mare si in ce consta.

1 răspuns:
| JustUnNamed a răspuns:

Sincer nu stiu cat sunt s8200 sau s9300. Dar ti'as sugera un P7000. Arata bine si e si foarte bine dotat.