| ciribist a întrebat:

Raspund repedeeee! Cine stie un site de unde pot cumpara beyblade pe care le vreau eusi sa-mi fie livrate intr-unsat de langa Craiova de preferabil cat mai ieftine si sa fie sigur site-ul daca puteti sa-mi dati unul deja incercat de voi

6 răspunsuri:
| wizzkidon a răspuns:

Parerea mea, e sa nu te mai joci cu astfel de jucarii prostesti! raised eyebrows

| ciribist explică (pentru wizzkidon):

Man lasa tu asta ca sunt pentru fratelel meu mai mic de 5 ani tu zii site-ul daca stii

| Emin90 a răspuns (pentru ciribist):

Emag.ro sau tocmai.ro

| ciribist explică (pentru Emin90):

BA da-mi tu linkul de la vanzare beyblade pe eMAG sau tocmai ca eu n-am gasit crying(((