| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

S-a întâmplat vreodată sa aveți parte de experiente neplăcute cu Comenzile de Haine de la Magazine din SUA? Sa plătiți și sa nu vina produsul. Dacă comanda a valorat de exemplu 500 ron sa vi se retina toți banii fără sa ii primiți înapoi etc!

38 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Imi pare rau, dar nu am cums a te ajut, noi nu vidnem joculete, noi tinem IT-ul la alte companii, suportand programe serioase, mii de useri, nu joculete. Chiar suntem impotriva jocurilor sa se monteze pe computerele de servici.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Violleta2022):

Era vorba de PC personal doamna!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Nu am idee, imi pare rau.

| Violleta2022 a răspuns:

La 21 de ani pe care ii ai, de ce nu faci ceva util cu viata ta si tot timpul asta liber, in loc sa petreci timpul inutil pe joculete si pariuri sportive?

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Violleta2022):

Sunt bolnav

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Vad ca esti intr-un scaun cu rotile, dar capul si mainile iti sunt sanatoase si esti destul de istet, ca sa poti afce ceva util in viata pe care o ai, chiar si asa cum esti.

| Dismally a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Da, am primit ce am comandat dar am luat de pe un site de incredere.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu, atat haine si incaltaminte si au venit la timp. Am mers pe site-urile sigure, recomandate.