| icsbooy a întrebat:

Sal pretenasi big grin. revin iar cu aceeasi intrebare. unde pot sa gasesc si eu acele bratari de la promotia coca cola 2012 macar ce rosie si albastra. sau daca are cineva dintre voi sa le iau big grin!

2 răspunsuri:
| betty678 a răspuns:

Daca stai la oras du-te in oras la Mecdonals si iei promotia aia cu paharul iar apoi bratara este infasurata de pahar. Castigi si pahar si bratara cu Coca Cola. FUNDA?

| icsbooy explică (pentru betty678):

Draci, s-a dus promotia de 6 luni. unde mai gasesti la mc donald's? laughing) ca de asta intreb si eu acum, ca m-am trezit abia acum ca vreau!