| radcasian a întrebat:

Sal TPU.As dori sa imi cumpar un telelfon nou cu touch screen. Voi ce marca si model imi recomandati? nu doresc un model foarte scump ceva mai normal. dau funda + vot

9 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Samsung galaxy Ace. http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php
Ori alte modele din gama Samsung Galaxy

| Miza a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda o firma de telefon super ok, care a intrecut Nokia! este vorba despre Samsung, iar modelul care ti la-s recomanda este Samsung corby s3650 pe orice culoare vrei tu. pretul nu este exagerat pentru un touch de firma. 3 milionae si ceva;) eu am pe roz! uite-l http://www.google.com/......tp?/search bafta. si inca odata ti-l recomanda. pa. funda?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung.si eu am unul si sunt foarte multumita!

| TFK a răspuns:

LG,Samsung,Htc

| Mariaღ a răspuns:

Eu iti recomand Sony Ericsson Xperia X8 deoarece este un telefon foarte bun, care merge super pe internet la video-uri si etc. Si nu este decat 7-8 milioane. Eu il am de aproape un an si nu vreau sa il schimb!

| danyk7 a răspuns:

Samsung galaxy (eu am 5570, dar sunt multe modele galaxy) chiar daca nu vrei de acesta ia-ti unul dar sa fie android cele mai bune ...samsung galaxy the best

| Floricika2000 a răspuns:

Pai eu am un Lg si este pe orange.Modelul este GT505, nu este scump credlaughing are 5 megapixeli si internet, ecranul destul de marehappy. sper ca te-am ajutat!

| OanaBlueEyes a răspuns:

Incearca Samsung C3300 Champ e foarte bun si la un pret rezonabil. Desigur ca nu e chiar un smartphone.

| Zombo_Alex_1993 a răspuns:

Un telefon bun ar fi un Samsung, dar modelul trebuie sa-l alegi cu atentie.Eu am Galaxy Gio, si nu sunt multumit de el, deoarece arem memorie interna mica.Ti-as recomanda un Mini 2 sau daca poti sa dai mai mult un S Plus sau S.Acum depinde de cati bani ai.Dar nu prea scump ar fi Mini2