| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un ebook reader. Voi aveti? De care? Imi spuneti care este cel mai bun / este de calitate. Nu vreau sa fie foarte scump. Doresc ebook reader cu touch screen si cu tastatura, vreau sa si scriu, editez. Va multumescwinking!

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Kindle si Sony. Nu stiu daca exista readere si cu touch si cu tastatura dedicata.
Stiu ca e un kindle cu tastatura si unu cu touch si mai e Sony care e doar touch, dar are tastatura virtuala

| Seby90 a răspuns:

Kindle?

Răspuns utilizator avertizat