| Dureex a întrebat:

Sal TPU as vrea sa cumpar si eu un chiuaua dar ieftin cam 100 de lei pentru mama mea ca isi doreste tare mult unu si vreau sa-i fac cadou daca vrea cineva sa ma ajute sa spuna aici sau sa ma contacteze la id de mes rosinica70. Dau si funda daca ma ajutati eu sunt in Bucuresti salut va rog eu frumos!

1 răspuns:
| Den30 a răspuns:

Nu sunt chiuaua de cumparat la 100 lei i-mi pare rau sa te anunt dar ai putea sa mergi la adapostul pentru animale sa vezi acolo.eu am o catea din rasa boxer