| Nionex a întrebat:

maine e ziua indragostitilor si nu stiu ma exact ce sa cumpar m-am gandit la un tradafir rosu da frumos si ceva pe acolo ma intereseaza floare mai tare ajutati-ma in alegerea unu-i cadou

Răspuns Câştigător
| ElenaGhilbert a răspuns:

Depinde ce fel de buget ai. Eu personal prefer trandafirii rosii, dar pe linga acea floare incearca sa ii mai scrii si o felicitare ceva, sau o cutie de bomboane. Si nu uita floarea se ofileste si ajunge in cosul cu gunoi, dar ciocolata sau mai bine felicitarea o va pastra! Vezi si incearca de toate!

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si ceva pe acolo? laughing Tu dai un cadou ca sa fie dat, sau il dai din inima,pentru ca-ti face placere sa ii oferi ceva de ziua indragostitilor? Da,ar merge niste flori,dar fii putin original. Daca ii plac trandafirii rosii, cumpara-i rosii. Daca nu, ii poti lua albi. Se dau rar, sunt eleganti, puri. Tocmai pentru ziua indragostitilor.

| CristianaMaria a răspuns:

Sincer mie ca fata mi-ar placea mai mult trandafirul albbig grin.e ceva mai unicat, mai frumos si mai pur.cel rosu e prea comun, fii original! big grin