| AlexrAul456 a întrebat:

Imi explica si mie cineva exact pasii cum se comanda de pe Ebay? Vreau sa-mi comand o masca cu FREE SHIPPING din China ....si as vrea sa -mi ajunga prin POSTA si sa platesc RAMBURS.Cat va costa transportul din China pana in Romania?
Sau in cat timp va ajunge?

Mai exact e asta:http://www.ebay.co.uk/......1280593044

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| coolboy22 a răspuns:

Ramburs se plateste doar pentru comenzile din tara ta. Pentru cele din alte tari se plateste inainte prin card/paypal si dupa te duci sa-l ridici de la posta.

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Daca e free shiping clar ca e gratis, s-ar putea sa dureze chiar si o luna am comandat si eu niste produse si ajung foarte greu avantajul ca nu platesti transport.