| TenKo a întrebat:

Sal Tupwinking! As vrea sa imi cumpar un telefon cu touchi happy ma gandeam la un Cosmote Sense! e bun? Dati`mi si mie idei de telefoane cu touchi screen care sa fie bune si rezistente [ sunt fata happy ]

Răspuns Câştigător
| Αγάπη a răspuns:

Da. e bun
mie imi place :
LG Cookei Fresh
Cosmote Sense si
LG Arena love struck
Sunt foate misto :X
Sper sa te fi ajutat happy

6 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

LG Viewty, LG cookie, Samsung star(eu am si e bun).nu mai stiu,
Poti gasi pe site-ul asta: http://telefonultau.eu/

| Simona07 a răspuns:

Eu am un telefon LG GT405 e un telefon foarte bun si rezistant. Are touch screen si camera de 5 mega pixels.Are un meniu usor de folosit si este un telefon foarte compact. Poate a sa-ti placa.

| stupid a răspuns:

Parere persoanala, daca dispui de bani, un iphone 3 sau 4.

| ToNy112 a răspuns:

Htc wildfire,HTC desire hd, iphone4, Samsung galaxy, Sony Ericsson x10, nokiac7, n8

| TebeskDolke a răspuns:

Ca si rezistenta ti-las recomanda pe LG Cookie Fresh...te asigur ca este rezistent.am si eu pe rozzzz...:X

| Fluturassssssssss a răspuns:

Hey...
Eu am Lg GD 510 pop...
e super usor de folosit... daca vrei colorat este si roz si mov...
sper ca te-am ajutat:X