| bubulina2012 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau: Samsung galaxy s3; iphone 4s? sau daca mai aveti voi alte sugestii mai bune...

Răspuns Câştigător
| lungudragos a răspuns:

Samsung Galaxy S3! Merita toti banisorii! Si apropo, daca isi permite de ce nu?

15 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asteapta iPhone 5 ca apare imediat

| alin334 a răspuns:

Samsung galaxy s3, face toti banii big grin garantatbig grin

| bubulina2012 explică (pentru alin334):

Merci si nu am bani de tableta..si oricum nu poti suna de pe ele...app ai Samsung galaxy s3?

| alin334 a răspuns (pentru bubulina2012):

Eu am Nokia e5 nu sunt adeptul touch-ului deoarece trebuie sa ai grija de ell sa nu se zgarie etc, dar cunosc telefonul, l-am folosit

| Yuuuki a răspuns:

La 13 ani voi vreti telefoane de 25-30 de milioane.

| bubulina2012 explică (pentru Yuuuki):

Da vreau tel de 25 30 mil la
13 ani!

| Yuuuki a răspuns (pentru bubulina2012):

Sa-mi spui tu ca o sa folosesti telefonul ala maximul lui potential, spune-mi ca i faci root si ca i pui rom-uri.Pardon o sa-l folosesti Facebook mess si 2 jocuri.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru bubulina2012):

Nu ai ce face cu un S3 la varsta asta. Cum a spus Yuuuki, nu ii vei face root, nu il vei pune pe liber, nu il vei utiliza la maxim. Deci, Samsung Galaxy Ace e suficient

| Yuuuki a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

De acord cu tine.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Yuuuki):

Ce copii, ai dreptate cu banii aia mai bine iti iei o dacie laughing)

| DubstepQueen a răspuns:

Samsung galaxy s3

| elisa820 a răspuns:

Tablete daca ai bani pentru acestea!

| sasukeady a răspuns:

Daca tatal lui are bani sa ii i-a un telefon performant, de ce nu.

| bubulina2012 explică:

App am 13 ani

| Ken7 a răspuns:

Daca iti permiti s3 e mult mai bun are un procesor de 1. 4GHz 1gb of ram 8mp si suporta card microSD 64gb daca iti permiti cum ziceam i-ati s3 si yukiii pot sa am si 5 ani daca vreau s3 si depinde de posibilitate daca am dc sa nu-mi iau? ai vreo treaba