| anutza_2917 a întrebat:

Sall! daca se poate sa-mi dati acum niste sfaturi imi trebuie pana maine dimineata, ziua prietenei mele este maine si nu stiu ce sa-i cumpar va multumesc dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| sabilopod a răspuns:

O bijuterie, o esarfa, un penar amuzant, un gel de dus, ceva de imbracat, o carte, un ursulet de plus... sau daca ai talente d-astea mai ciudate fa-i un tort sau o bratara d-aia a prieteniei...

6 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

O rama foto si o poza cu voi doua
O esarfa
Un parfum
O bluza
Un ursulet
Un maieu
Un tricou
O geanta

| Minalore a răspuns:

Foarte inteligen ta si tu... spune cati ani are, ce gen de lucruri ii plac, ce gen de fata e (mai indrazneata, vesela, independenta, mai retrasa - nu colaboreaza prea mult cu ceilalti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva cool din zara adica niste haine de sezon si niste accesorii.

| Deeutzica a răspuns:

O bluzita, o ciocolata, un ursulet, si ce ii mai place cum arfi o carte o rochita

| danyfear a răspuns:

Daca-i prietena ta, atunci stii ce sa-i cumperi, pentru ca ai auzito pana acum ce si-ar dori si nu a reusit sa-si procure, pe langa asta daca tot intrebi mai zii si varsta iei, starea ta materiala, ocupatia ei chiar si de cat timp sunteti impreuna (impresie sau atentie ) etc

| aliialinaa a răspuns:

Depinde.
happy
.
Ce`i place ei mai mult si inca nu are.;-?