| anonim_4396 a întrebat:

:]

Maine este ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i cumpar. Face 13 ani...Este o fire mai sensibila.

Răspuns Câştigător
| bigsy a răspuns:

1. bratara / colier aur / argint
2. ciocolata
3. haine [ sigur ii va placea]
4. un ursulet
5. rochita
6. UGG
7. cizme de vaza din alea panzate
8. accesorii par.

alege de mai sus
sigur
ii
va
placea
!

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

O ciocolata Poiana si un buchet de flori sau o floare ceva. Va fi multumita cred, luand in calcul varsta pe care o are.

| uzitarG a răspuns:

Ceau :}. Paithinking poti sa'i iei un accesoriu(o bratara, crecei) sau poti sa'i faci o cana in care sa pui o poza cu ea, cu numele ei big grin

| bigsy a răspuns:

Mersi. alea cu ciocolata + flori sau cana.deja happy

| DeokLady a răspuns:

Un ursulet mare de plus o sa ii aminteasca ce frumoasa era copilaria dinaintea adolescentei