| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, nu stiu ce tableta sa imi iau imi tot bat capu mai e o saptamana si trebuie sa imi iau si nu stiu ce sa aleg dintre evolio evotab 2 de 7 inch si Goclever TAB I101 de 10 inch. mie imi place evotabu ca ai si usb si mini usb iar la goclever ai 2 usb si nu poti conecta la pc dar ce e misto la ea este ca e de 10 inch.Deci Ce Tableta Sa Aleg, vreau din cele 2 cea performanta eu zic ca e evotab dar spuneti-mi voi pe care sa o aleg

2 răspunsuri:
| AlexTroll a răspuns:

Eu unu zic evotab deoarece este de la evolio deci as crede ca e mai buna

| Gest4U a răspuns:

Se gasesc in comert adaptoare usb externe de care vrei si la preturi diferite. nu e asta problema cea mare. tu sa alegi cea care iti place cel mai mult. doar va fi a ta. succes.