| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,am mai pus intrebarea odata:spuneti-mi o tableta care se gaseste in romania piana in 600-700 lei nu mai mult pe care sa se vada si sa se miste bine jocurile:ca nu stiu ce sa aleg dintre toate tabletele astea:Evolio Evotab 2,Allview Alldro Speed,Tableta MYRIA DC-0163,Tableta GoClever TAB I101 pe care dintre aceste tablete se vad si se misca jocurile bine...e cred ca evotab dar voi stiti mai bine

3 răspunsuri:
| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Tableta GoClever o are un vecin este foarte multulita de ea

| georgedb a răspuns:

Si Myria este f buna deoarece are procesor de 1.0 ghz asa ca jocurile ar trebui sa nu aiba probleme.

| georgedb a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor contacteaza-ma la id george_marius1997