| eu1234512345 a întrebat:

Am banchetul de cls a 8-a pe 12 iunie si as vrea sa merg la bucuresti sa imi caut o rochie. Pe langa mall-uri, am auzit si de centre comerciale precum: cocor, unirea, victoria. As vrea sa aflu parerea voastra. Se merita sa merg pana in bucuresti? Eu sunt din braila, nu e chiar departe. Unde sa incerc mai intai? Ms anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încearcă in magazinele din orasul tau, nu are rost sa bati drumul airea pina in Bucuresti, gindeste te ca cheltuiala e mare, bani de tren si unde stai in Bucuresti? Ca sa gasesti ceva potrivit ai nevoie de cîteva zile sa colinzi magazinele, si adevarul este ca hainele in Bucuresti sunt foarte foarte scumpe, nu merită banii sa te imbraci odata la un banchet cu o rochie pe care plătesti milioane de lei, pe lîngă rochie ai nevoie de pantofi, si accesorii lant, bratară cercei asortati, ai atitia bani de spart? Ce pantofi i ti i ei? cu toc nu? cit de inalt? mersi.

6 răspunsuri:
| F4LoTo a răspuns:

In Shopping City la Galati laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru F4LoTo):

De ce i ti bati joc de ea? Este frumos ceea ce faci? O pui pe drumuri degeaba, săraca, ea vrea sa se informeze, esti un bou.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze, drumul aiurea am vrut sa scriu. O seară bună eu 1, 2, 3 4 5

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum te numesti? Mersi

| eu1234512345 explică:

Ms Cristibucuresti. O sa mai caut la mine in oras, in cel mai rau caz ma duc la Bucuresti... Nu stiu ce tocuri o sa am, probabil o sa aiba vreo 5 cm.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru eu1234512345):

I ti multumesc si eu tie pentru fundă. multa sanatate.