| Radu2012 a întrebat:

sall TPU am o intrebare : Cei de la ebay.com livreaza si in Romania? FUNDA multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| buldome a răspuns:

Livreaza oriunde in lume, depinde de cel ce vinde, nu de site, unii din cei ce vand mai seriosi, livreaza gratis chiar si in Romania, la altii se plateste transportul

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

"cei de la ebay.com" sunt milioane de utilizatori care trimit sau nu trimit in Romania. depinde de fiecare. Cand cauti ceva pe ebay, da-i "advanced search" si ai grija sa selectezi acolo "Available to Romania". Uite mai multe informatii aici : Totul este o formalitate. Factura poate fi o simpla foaie A4 ( Commercial invoice ) cu produsele enumerate si o valoare totala ( care vrei tu ). Nu ai factura, te tiganesti cu ei. Mai multe aici : http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-ebay/

| AlexCrb a răspuns:

Da, livreaza. Daca nu te pricepi, exista unele persoane care pot plasa comenzi pe ebay pentru tine contra unui pret mic. Asa am cumparat eu ceva. Iti pot si recomanda un baiat serios si ieftin.

| bogdan1004 a răspuns:

Nu e doar pentru cei din Germania :iti trebuie o tastatura iti vin ei pana In ROmania? sti cat costa transportul bai omule

| lazarsergiu a răspuns:

Da livreaza, dar ai grija ca daca nu te intelegi cu vanzatorul trebuie sa platesti tu taxele postale care sunt foarte mari.Eu te sfatuiesc sa incerci pe okazii.ro, este un site mai util si mai la indemana. Succes!

| adieu a răspuns:

Din cate stiu eu da, livreaza oriunde in lume..transportul il suporta ori cumparatorul/vanzatorul, depinde cum va intelegeti!winking