| KiryuZero a întrebat:

pot sa cumpar de pe ebay.com si sa imi vina in Romania?

Răspuns Câştigător
| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Da poti cumpara de pe ebay. O singura problema:stiu ca trebuie sa platesti transportul si e cam 30 $ din cate am auzit. Daca totusi sa comanzi, la setari sau pe pagina iti alegi tara, Romania. Mai este un site romanesc gen ebay. okazii. Nu cred ca sunt aceleasi produse ca pe ebay, dar merita sa incerci + ca transportul nu e asa mare, in jur de 10 lei daca vine prin posta cred. Bafta!

4 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Da se poate. Dar plata se face in avans prin paypal.

| Kapown a răspuns:

Cauta pe okazii intermediari vorbesti cu ei pe mess si se ocupa ei de tot doarca ca costa putin mai mult

| laurentiu80 a răspuns (pentru Kapown):

Nu-l sfatui sa cumpere prin intermediari, ca aia au comisionul cam mare. De pe ebay cumperi exact ca si pe okazii.

| SteLLyOsS a răspuns:

Da!