| AllNone a întrebat:

As dori sa imi cumpar un joc de pe Steam/G2A, insa este nevoie de card -iar eu nu sunt dispus sa fac un card - asa deci, am inteles ca se poate plati in loc de card de la acei,, robotei " de la BRD ( sau alte banci ), si vreau sa stiu cum se procedeaza, sau daca chiar se poate sau in ce mod.
PS-fara comentarii,, fa-ti card"
CEL MAI BUN RASPUNS ARE FUNDA*

Răspuns Câştigător
| Koloh99 a răspuns:

Si pe STEAM cat si pe G2A se poate plati cu Paysafecard(cea mai folosita metoda). Psf se poate gasi pe oriunde de ex: in supermarket la magazinul din colt(cum e la mine).
Psf iti ofera posibilitatea de a platii 25, 50, 100, 300 de lei.
Aceasta metoda de plata o folosesc si eu.
Sper sa iti fie de folos.