| vlad376_8745 a întrebat:

.. as vrea sa imi cumpar un mp-3 si nu stiu ce sa aleg, am gasit unu la magazinul chinezesc, si nu stiu daca ar fi bine sa il iau big grin, parerea mea este ca aproape toate playerele mp-3 sunt chinezesti... dar as vrea un sfat. multumesc thumbs up

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Vlad.Din propriile experienţe ţi-aş spune să nu te bagi în chestii chinezeşti care sunt de cele mai multe ori replici, pentru că 90% din ele se strică la un termen foarte scurt.Alege din următoarea listă un mp3 sau un mp4 aşa cum ţi se potriveşte, toate de aici merită achiziţionate, plus că beneficiezi şi de livrare gratuită: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să-ţi fi fost de folos, îţi urez o zi bună.

2 răspunsuri:
| GumzZz a răspuns:

Eu una personal zic sa nu cumperi de la magazine chinezesti.nai vazut ca toate obiectele fabricate in china se strica repede straight face...mai bine du-te la un magazin de electronice...sh gasesti acolowinking

| GumzZz a răspuns:

Eu una personal zic sa nu cumperi de la magazine chinezesti.nai vazut ca toate obiectele fabricate in china se strica repede straight facestraight face...mai bine du-te la un magazin de electronice...sh gasesti acolowinking. sper ca te-am ajutat big grin