| vlad376_8745 a întrebat:

Sall big grin as vrea de mult timp sa imi iau un mp-4 si am gasit unu foarte frumos... destul de performant 4 gb, si am gasit aproape unu la fel intr-un magazin chinezesc, nu stiu care sa il iau, daca stie cineva? thinking si sunt la acelasi pret, dar parerea mea este ca totusi mai toate sunt facute in china big grin chiar daca le cumparam de la un magazin de-al nostru. happy

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Vlad.Din propriile experienţe ţi-aş spune să nu te bagi în chestii chinezeşti care sunt de cele mai multe ori replici,pentru că 90% din ele se strică la un termen foarte scurt.Alege din următoarea listă un mp3 sau un mp4 aşa cum ţi se potriveşte,toate de aici merită achiziţionate,plus că beneficiezi şi de livrare gratuită: http://profitshare.emag.ro/....../click.php .Sper să-ţi fi fost de folos,îţi urez o zi bună.

| bigsomke a răspuns:

Salut vlad
nu te mai chinui sa iti cumperi un mp4 scump pentru ca am eu unul mp4 1828 il dau pana in 400 de mii daca e mai vb pe id yo_radu_steaua_2009. sallwinking