| KlaudiuRad a întrebat:

Vreau sa cumpar o trotineta de adulti mai ieftina. Am vazut la un magazin chinezesc o trotineta cu 200 lei, ceva Professional Adult Scooter. Merita sa o cumpar sau astea chinezesti nu sunt bune? Am mai gasit la Decathlon Oxelo Town5 XL la 300 lei. Merita sa mai dau inca 100 in plus ca sa iau Town5, ca fata de ce mai este la Decathlon e cam ieftina?

Răspuns Câştigător
| MOvidiu a răspuns:

300 RON nici role calumea nu iti iei happy
Daca tot iti doresti cv...mai strange si ia o decizie intelepta.
Succes!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat