| Crysty_9499 a întrebat:

ce laptopuri imi recomandati?

10 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Buna.Eu am Lenovo si Toshiba. Lenovo a luat multe cazaturi si merge perfect.Ti-l recomand cu drag...In schimb Toshiba nu e asa stralucit...La prima cazatura ii facea ecranul ciudat.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
P.S: Laptopurile Lenovo au si un pret foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa specifici suma maxima de care dipui, daca te intereseaza pentru jocuri ori pur si simplu pentru filme, muzica & surf pe internet, apoi se pot face recomandari in functie de cerintele tale urmand sa alegi.

| annonnimus a răspuns:

HP Compaq 2010-2011, Dell inspiron (pe astea 2 le am si sunt ff bune, le-am aruncat si pe jos si inca traiesc)
Altele cred ca doar cele de la Apple sunt bune. Alea de la Sony Vayo daca nu ai grija la ecran imediat se crapa, varamea a patit-o.

| Capy a răspuns:

Apple
si Assus :*

| Kristianna a răspuns:

Cele mai bune sunt cele de la ACER.->procesor INTEL.
Lenovo, Dell, Apple.

Eu am un laptop de la Acer de vreo 3-4 ani de zile, l-am scapat din greseala jos, pe parchet si nu a patit nimic.Ecranul mergea foarte bine, era ca si nou.
Sper sa-ti fi fost de folos!

| ArQ12567 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt Deluge dala am si eu si de 2 ani n-am nici o problema cu el merge foarte bine. Sper sa iti fie de ajutor parerea mea.App fundita?big grin

| vlade2011 a răspuns:

Iti zic eu tosiba Acer alte mai stiu da nu-s asa bune

| Sa_Denii_1990 a răspuns:

Lenovo are un pret bun.De exemplu eu am IdeaPad G570 si in ALTEX era 1699 lei, l-am rezervat si a fost 1529 lei

| Answermeplz_2245 a răspuns:

Hp, Toshiba, MacBook de la Apple, in rest, nu prea stiu, Poate un Sony, sau Packard Bell dar am auzit ca PB e facut putin de Acer si Acer nu prea e bun de nimic.winking mai vezi si tu, bafta happywinking