| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua costumul lui Slenderman

Răspuns Câştigător
| JoeTPU a răspuns:

Cauta pe www.okazii.ro
Succes! :)

4 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Poți găsi pe www.okazii.ro, altundeva nu știu

| DragosBosss97 a răspuns:

Decat sa te chinui sa cauti pe siteuri idioate care nu-ti dau niciun raspuns uite sfatul meu, pe care l-am pus si in aplicare:fa rost de un un costum, tip frac si de niste pantofi, adidasi in picioare si 75% din costum e gata si masca eu am facut-o dintr-un tricou alb pe care ii l-am dat lui bunica sa-l faca la masina asa tip masca pe tot capul iar in maini nu e obligatoriu niste manusi albe daca nu ai e bine si fara si nu uita ca trebuie sa nu vorbesti deloc, bafta, funda?

| DarkAngel2014 a răspuns:

Puneti un Prezervativ alb pe cap in loc de masca si ai un costum de nota 10.nu uita sa iei costumu negru din gunoi.si arati ca GunoiMan.laughing)))))))))0

| Radu0721 a răspuns:

Mersi happy