| celmaibest a întrebat:

Ma gandesc sa-mi cumpar un iPod touch 8 gb cu 750 lei...intrebarea mea este...pot sa bag cartela de telefon in iPod touch?

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Exact daca ar avea slot pentru cartela ce rost ar mai avea sa iti cumperi iphone? Softului instalat ii lipseste firmware-ul adica partea de soft care se ocupa cu telefonia. iPod-ul este nou? Se gadeste direct iPhone la mana a 2a foarte bine intretinut la 1000 de lei. Sau cu un abonament eu am dat pe iphone 4S nou din magazin 900 lei!

| ZOB a răspuns:

Nu. Ala e doar de jucat angry birds si ascultat muzica. Cartela o bagi in iPhone.

| robycelmare a răspuns:

Ce generatie de ipod touch? In orice caz pretul e foarte mare... Mi pun 1 mil sau 1 jumate si iti iei iphone 4 codat Gevey sim... adica o sa iti cada semnalul des dar e mai bine decat sa nai cartela deloc. si sa stii ca un ipod touch ultima generatie cu 8 gb se da cu maxim 6 mil.