| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un Ipod Touch 8gb.
Intrebarea mea e urmatoare, pote fi folosit ca si telefon? Are slot de cartela ca si telefonul, gps, wi fi si mai stiu eu ce?

Răspuns Câştigător
| Lzz a răspuns:

Acel model de ipod nu prezinta slot pentru cartela...precum si nici celelalte modele de ipod-uri.Deci nu poate fi folosit ca si telefon mobil..insa ai wi-fi pe el..gps.&stuff like that. FUNDA?

| o0ops_2090 a răspuns (pentru Lzz):

Nu imi apare sa declar raspunsul castigator la tine decat la "AdiSR"

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu are slot pentru cartelă. În schimb are wi-fi, bluetooth.

| Lzz a răspuns:

Scuze pentru off-topic o0ops_2090.uitasem sa validez mail-ul acum ar trebui sa mearga sa iau si eu funda..in cazul in care te decizi sa mi-o oferi mie.bafta