| EditionSex a întrebat:

Mi-am luat recent o pereche de pantaloni lungi culoarea crem, si am peste 15 zile o nunta.Cu ce as putea sai asortez de la papuci la cravata papion etc. Vreau orice detaliu.Du FUNDITA

4 răspunsuri:
| LovelySmile98 a răspuns:

Pai ca fata iti pot da optiunea asta:
Pantofi negi si cravta neagra si poate si o camasa de culoarea pantalonilor, si un sacou negru.
E mai bine sa fi intr-o combinatie de doar 2 culori ( crem si negru).

| JessieXD a răspuns:

Mie îmi place foarte mult combinatia dintre albastru si crem.
Ai putea sa-ti iei ceva camasa, bluzita albastra. de asta mai cum se poarta acuma, de la jumatate sa vina inca un strat de bluza. Si papuci negrii, unghiile daca vrei albastre si o gentuta albastru cu crem..Eu una zic sa lasam deoparte negru si gri, sa incerci ceva nou happy

| EditionSex explică (pentru JessieXD):

Mai eu sunt baiat laughing

| JessieXD a răspuns (pentru EditionSex):

Sorry, greseala mea. Dar tot la albastru as ramane.