| МŶĶÁŶ a întrebat:

Va rog frumos, ati putea sa imi recomandati niste casti de buzunar care sunt foarte rezistente?
Am avut 7 perechi diferite si toate s-au stricat(nu se mai auzea la o casca sau la nici una laughing )
Astept raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Nici unele nu sunt rezistente, cu toate se strica in timp.Si eu ma "confrunt" cu aceeasi problema ca si tine,si am avut casti de toate firmele: Apple,Sony,Nokia, chiar si cele de cativa lei, insa toate s-au stricat...

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Sony sunt foarte bune, in special cele colorate.