| redlynx90 a întrebat:

Salut, am cumparat si eu o pereche de casti noua de Samsung galaxy mini 2 si ce as puteai sa ii fac la mufa sa nu se mai strice la capat am mai stricat 2 perechi de casti cu acelasi fel de mufa si ce as putea sa ii fac la mufa sa nu se mai strice am tinut telefonul in buzunar normal dar dupa 2, 3 saptamani se indoia mufa plasticul si nu se mai auzea deloc http://img203.imageshack.us/img203/1285/snapshot20130205 155900.png

Răspuns Câştigător
| Lindsy a răspuns:

Incearca sa pui ceva banda izolatoare... sau schotch;-?

1 răspuns:
| otydeya a răspuns:

Trucul cu banda adeziva, foarte putina si, de preferat neagra ( de culoarea castilor)