| GiGoLoEuRoPeAn a întrebat:

vreau sa imi cumpar o licenta steam Counter Strike 1.6 de la ComputerGames si vreau sa stiu daca imi euro fara tva.Si am inteles ca ia fara tva dar vreau sa fiu sigur daca baga si tva.

Răspuns Câştigător
| A0kAnGeL a răspuns:

Nu iti baga tva cat scrie pretul acolo atat dai eu am cumparat pana acum 3 licente steam si am dat doar 30 euro nnimic in plus.Nu ai de ce sa-ti faci griji nu vei plati in plus.Bafta!

3 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Mai bine iti iei cs:go, cs 1, 6 nu se mai joaca in competitii.

| Striker14 a răspuns:

Invata sa scrii. Scoala Romaneasca ce produce: agramati si analfabeti.(daca scrii de pe mobil, ignora cele de mai sus). Revenind la intrebare, nu iti percepe tva, ca am cumparat si eu big grin

| Bitzuu88 a răspuns:

Nu iti ia nici un tva, daca scrie 10 euro atunci atata costa.