| pwf98 a întrebat:

Sall
Unde gasesc Tricou Casa Moara Fetili ieftine ca pe unde ma uit nu mai de la 50 de lei in sus si nu prea merita sa dai o caruta de bani pe un tricou
Care imi da un site de unde pot lua ieftin ii dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi, e un tricou personalizat, nu ai cum sa gasesti un tricou personalizat la 10 lei.(si cu ce vrei tu sa scrie pe el)

| snzpaul a răspuns:

Nu prea ai de unde sa-l cumperi asa ieftin, iar. daca ai gasi, nu cred ca ar fi aceeasi calitate ca si cea din magazinele Okapi.
Eu mi-am cumparat tricoul de la Okapi, calitatea e geniala, bumbac, inca ma tine si e si originalul!

| ombladon112 a răspuns:

Eu am cumparat de aici: http://www.okazii.ro/......a137901245