| toffy a întrebat:

Care-i faza cu,, Casa moara fetili,, pf nu gasesc nimic amuzant in asta straight face

Răspuns Câştigător
| anna01 a răspuns:

Daca vezi scris asa, razi de incultura omului, dar sa auzi... o replica de cocalar cu un i scurt moldovenesc in coada.

16 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Faza e luata din melodia "Turnin" cantata de GrasuXXL si Alex

| Deeiu a răspuns:

Mie'mi placelaughing`
E cea mai funny chestie in toata melodialove struck`

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

laughing exact asa a scris si un tip de la mine din lista azi pe messthinking il ai si tu cumva?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru UndercoverGirl_1581):

Chiar si la mine a scris asa un baiat in lista il cheama Madalin. oare il ai si tu in listalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord...aia e cea mai nasoala faza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placee day dreaming adevarat zice o tipa mai jos ca e cea mai tare chestie din melodie love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraza asta casa moara fetili e mai veche... vlad de la agresiv purta tricou din asta si fraza a fost facuta populara de grasu xxl... e mai mult caterinca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fraza "conceputa" de dragos nichifor, aka Grasu XXL pentru simplul fapt ca e bacauan, fraza o mai gasiti si pe mixtapeul oameniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o vorba veche a lui grasu laughing

| toffy explică:

Dar eu am auzit de cuvintele astea dinainte sa apara melodia straight face

| extremeddl a răspuns:

N-ai viata

| madada a răspuns:

Ca sa moara fetili happy normal fetili ca si grasu x:X e moldoveanhappy si majoritatea asta care va incanta urechea cu hip hop sunt moldoveni BRAVO LOR si expresia e facuta pentru o melodie si nu e nimic amuzant

| madada a răspuns:

Si daca e moldovean ce happy? multi moldoveni va incanta urechile cu un hip-hop curat si adevarat a da si app si nu nu e nimic amuzant e doar o expresie pentru o melodie cu accent de moldovean ca Grasu xxl e din buhusi:XX:X:X

| andutzuuUu a răspuns:

Care imi da link de unde iau melodia ca nu gasesc delocrolling on the floor

| Mihai_Veghes_1986 a răspuns:

Grasuxxl spune ca sa moara fetele nu casa moara fetili de aia in turbofin zice asa daca nu cautati versuri

| Sttiksu a răspuns:

Hei :*. faza cu,, ca sa moara fetilii'' nu e neaparat din melodia Turnin.Ei bine.e adevarat ca ii apartine lui Grasu` xxl.dar nu zice fraza asta numai acolo.de ex:si in melodia Ultimu tango zice.deci. :*
Oricum. sper ca am fost de folos.

Pace >big grin