| anonim_4396 a întrebat:

SalluT! Pe 2.3iulie vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy Mini... E bun? eu totusi cred despre el ca este bun.Astept sa vad ce ziceti voi... Funda

Răspuns Câştigător
| Ana01_6575 a răspuns:

Buna, sa stii ca am si eu un Samsung Galaxy, si este foarte bun.eu iti zic sa til iei. Sper ca tream ajutat.big grin

4 răspunsuri:
| Biu90 a răspuns:

Este cel mai bun telefon cu cel mai bun raport calitate/preţ, deoarece este ieftin şi performant în acelaşi timp. Sunt numai pareri de bine. Face multe pentru cat costa. Bafta!

| Diiiidi a răspuns:

Da eu cred ca este fff bun am o verisoara care are telefon de ala si zice ca este super...

| Nady_4205 a răspuns:

Este foarte bun eu am avut unul doar ca l-am vandut dar acum imi pare rau! Si pretul este acceptabil se merita sa-l cumperihappy... Funda?

| melisameli13 a răspuns:

Da este bun si foarte dragut. funda? sper ca te-am ajutat