| Ligiutza_4357 a întrebat:

HeI TpU! as vrea sa-mi cumpar un telefon nou si nu ma pot hotara ce model vreau...as vrea touch screen dar sunt atatea modele si nu stiu ce sa aleg ajutati`ma va rog! multumesc... funditahappy

1 răspuns:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.Îţi recomand să arunci o privire la modelele următoare, toate sunt foarte cumpărate însă nu toate prezintă aceeaşi calitate. Uite-te la ce zic persoanele ce deţin deja aceste telefoane accesând linkul "review-uri" de sub produs.Menţionez că aici sunt cele mai bune preţuri la liber plus că beneficiezi şi de livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/hifai.Sper că ti-am fost de folos, îţi urez o zi bună.