| elisadaia a întrebat:

Ati comandat de pe siteul mediagames.ro daca da spuneti-mi daca sunt seriosi sau nu?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Da,e de incredere happy asta si eMAG happy

| elisadaia explică (pentru DiannaDia):

Multumesc foarte mult pentru raspuns

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti recomand sa te uiti in www.price.ro si acolo iti iese cel mai ieftin produs pentru ca e un motor de cautare destul de bun.

| bionescu a răspuns:

Da, e OK! Am comandat si am primit o consola video Xbox One, impreuna cu explicatii profesionale despre functionarea acesteia, explicatii pe care nu le primesti la orice magazin! Super multumit! Super consola!