| Mariaelena234 a întrebat:

Salut, a comandat cineva in România de pe dhgate? Ajung comenzile?

Răspuns Câştigător
| bananutza a răspuns:

Da, am comandat acum ceva timp o pereche de casti airpods gen 2. castile in sine merg perfect si n am avut probleme cu ele pana acum, le gaseste si telefonul meu ca fiind originale laughing oricum nu conteaza asta.
comanda am dat o pe 11 iunie si mi-a ajuns pe 27 iunie, aceeasi luna, si spre deosebire de aliexpress, castile nu a trebuit sa le ridic de la posta, ci a venit curierul cu ele la usa.
te as sfatui sa comanzi de la un seller care are mai multe review uri ca sa te asiguri ca chiar iti ajung.
sper ca ti am fost de folos!

| teodorrrroooo a răspuns (pentru bananutza):

Cu ce curier a venit?

1 răspuns: